İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Peşimdeki Şeytan Film konusu

Peşimdeki Şeytan Film konusu

Peşimdeki Şeytan Film konusu

Amerikan yapımı “it follows” türkçe ismi ile peşimdeki şeytan film yönetmenliğini ve yazarlığını David Robert Mitchell üstleniyor, 2014 yapımı bir film olmasına rağmen ülkemizde 2015 mayıs ayında gösterime girecek 2 milyon dolar yatırım yapılarak hazırlanan filmin Amerika hasılatı 14 milyon olarak başarıa ulaştıklarını göstermiş oldular. Filmin öne çıkan oyuncuları ise şu şekilde “Maika Monroe, Keir Gilchrist, Olivia Luccardi” ‘dır

Peşimdeki Şeytan konusu

Jay, çevresinde ki aynı yaşıtları gibi günlerini yakın arkadaşları ve ailesiyle geçiren sıradan bir gençtir. Bir gün hoşlandığı gençle birlikte şehir dışındaki bir harabeye gider ve sonrasında kendini baygın vaziyette bulur. Jay’in sıradan hayatı bu an itibarıyla deneyimlemeye başladığı tuhaf sanrılarla kabusa dönüşür. Peşinde birileri ya da bir şeyler tarafından izlendiğine emindir ve arkadaşlarıyla bir araya gelip kendini izleyen ürkütücü şeyden kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

Korku filmleri kategorisinde izlenilebilecek yapımlardan bir tanesidir, çok başarılı olduğu söylenemez

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap