1. Ana Sayfa
  2. Film Konuları
  3. Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm Film 2017

Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm Film 2017

Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm Film 2017

Resident Evil: The Final Chapter film çekimleri tamalanmaya yaklaşırken çıkış tarihi ve diğer detayları ortaya çıktı. Yönetmeni ve senaristi serinin diğer filmlerini hazırlayan Paul W.S. Anderson oldu. Özellikle son iki filmin izleyiciler tarafından olumsuz karşılanması ve beklenenin altında bir gişe yapması filmin devam serisini geciktirdi. İlk 5 film 2 yıl arayla gelirken son filmi 2012 tarihinde vizyona girmişti ancak yeterli başarıyı elde edemeyince filmin serisine ara verildi. Seriyi sona erdirerek final yapma kararı alan yapımcılar ise 5 yıl aranın ardından filmin sonunu çekeceklerini ve serinin sona ereceğini açıkladı. Başrol oyuncuları, Milla Jovovich, Ali Larter, Ruby Rose isimleri olurken diğer filmlerden tanıdığımız yüzler yer alacaktır.

Ölümcül Deney 6 film konusu

Alice ordusu geriye kalan insanların son umudu olacaktır. Umbrella şirketi ise kıyametten kurtulan son insanları da yok etmek için güçlerini yeniden bir araya getirmektedir. Büyük son savaş artık kazananı belirleyecektir. Yeni mutant canavarlar, evrim geçirmiş zombiler düşmanı daha güçlü bir hale getirirken, Alice’in yanına eski dostlar ve beklenmedik bir müttefik katılacaktır. Aksiyon dolu bir film olarak karşımıza çıkacak olan yapımda en merak edilen soru “Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm ne zaman çıkıyor” ilk gösterimi 17 Ocak 2017 tarihinde Hollanda’da yapılacaktır. Diğer ülkelerde ise 27 Şubat tarihinde vizyona girmesi ön görülüyor.
Ölümcül Deney 6: Son Bölüm Fragmanı
Henüz resmi fragmanı yayınlanmamıştır.
Ölümcül Deney 6 Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap