İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Niyazi Gül Dört Nala Film (2015)

Niyazi Gül Dört Nala Film (2015)

Niyazi Gül Dört Nala Film (2015)

Niyazi Gül Dört Nala Film Fragmanı

Yılın yerli komedileri filmleri arasında yer alan Niyazi Gül Dört Nala yönetmenliğini Hakan Algül üstleniyor.
Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu gibi ünlü komedyenlerde filmde öne çıkan oyuncular arasında yerini alıyor.

Niyazi Gül Dört Nala Film Konusu

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, türü fark etmeksizin tüm hayvanların dilinden anlayan bir bilim adamı. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül’ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül’ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir’de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül’ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz’un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır!

Sevilen oyuncu Ata Demirer’in 15 yıl önce Korsan TV’de skeçler halinde televizyon ekranlarında sergilediği ilk yerleşik tiplemelerinden biri olan Veteriner Niyazi Gül karakterinin beyazperdedeki maceralarını konu alan filmin yönetmenliğini ise Ata Demirer’in projelerinden aşinası olduğumuz Hakan Algül üstleniyor. Filmde Ata Demirer ve Demet Akbağ dışında Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Levent Ülgen, Ferit Kaya da rol alıyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Eyvah eyvah filmlerinden sonra demet Akbağ ve Ata Demirer den hiç beklenmedik bir performans ve senaryo olmuş ne yazık ki.parami boşa gitti

  2. cocuk filmi gibiydi hele son on dakika iyice zivanadan çıkmış film. 4 oyuncuda birbirinden basarisizdi. role oturmamaislar. sebnem bozoklu abarti oynamis. anneciğim istediği icin gittik o da begenmeden çıktık.