İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Max (2015) Film Konusu

Max (2015) Film Konusu

Max (2015) Film Konusu

En dost canlısı ve sadık hayvanlar arasında köpekler yer alır bunların arasında en zekileri olarak adlandırılan K9 yani alman kurtlarından bir tanesi olan Max’in yaşadıklarını ve ne kadar akıllı olduğunu anlatan 2015 Warner Bros stüdyoları yapımı aile ve macera film sevenlerin dikkatini çekecektir. Boaz Yakin yazıp yönettiği filmde başrolleri Robbie Amell, Lauren Graham, Jay Hernandez gibi yıldız oyuncular üstlenmektedir. 26 Haziran tarihinde Amerika’da galası yapılacak olan filmin ülkemizdeki gişe tarihi henüz netleşmemiştir.

Max Konusu

Afganistan savaşına gönüllü olarak katılan Kyle orada sahiplendiği Max isimli küçük bir köpek onun en yakın dostu olacaktır, savaş ve şiddetin oldukça fazla olduğu bu savaş alanında zeki bir şekilde büyüyen Max gerektiğinde Kyle yardım eden bir savaş uzamanı köpek haline gelir, ailesi ile sıksık görüşen ve birde küçük kardeşi bulunan Wincott ailesinin kapısı ordu askerleri tarafından çalınır acı bir haber ile oğullarının savaştan cansız bedenin döndüğünü öğrenen aile büyük bir şok yaşamıştır.

Oğullarından geriye kalan tek hatıra ise Afganistan’daki en yakın dostu Max olur, kardeşi Justin köpeği sahiplenmek istemesi üzerine ordudan alarak ailesinin yanına getirmeleri yeterli olmayacaktır, Kyle ölümünün ardından Max kontrol edilmesi zor bir köpek haline gelmiştir ancak Justin onunla anlaşmanın yollarını bulacaktır.

Kyle savaşta gerçekten nasıl öldüğü soru işareti olurken Afganistandan dönen bir askerin aileyi ziyaret edip max ile karşılaşması birçok gizemi ortaya çıkartacak gibi gözüküyor…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap