İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Film Konuları
  3. Karanlıklar Ülkesi 5 : Kan Savaşları

Karanlıklar Ülkesi 5 : Kan Savaşları

Karanlıklar Ülkesi 5 : Kan Savaşları

Karanlıklar Ülkesi 5 : Kan Savaşları

Underworld 5 Blood Wars resmi olarak açıklandı ve çıkış tarihi 14 Ekim 2016 olarak açıklandı. Yılın son çeyreğinde vizyona girecek olan yapım büyük bir hayran kitlesine sahip hatta kurt adamlar ve vampirler alanında hazırlanmış en iyi seri filmlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Yönetmeni, yine bu kategoride Kurtulus günü (1996), Derin karanlik (2000) ve Yarindan sonra (2004) filmleriyle tanınan Anna Foerster olurken, Senaristi olarak Cory Goodman, Kevin Grevioux, Danny McBride ve Len Wiseman isimleri karşımıza çıkıyor. Başrol oyuncuları serinin diğer filmlerinden tanıdığımız Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies oluyor.

Karanlıklar Ülkesi 5 : Kan Savaşları Konusu

Karanlıklar ülkesi serisinde Selena rolüyle Kate Beckinsale’ı son kez görebiliriz. Özellikle 10 yıllık bir aradan sonra filmin gelmesi aceba son film mi olacak sorusunu akıllara getiriyor. Melez ırkın ortaya çıkmasıyla vampir-kurt adam savaşında tüm dengeler değişti. Yeni ırk kontrol edilebilir gibi gözüksede Michael’ın dışında farklı kişilerinde bu özelliğe sahip olmaya başlaması yeni bir düşmanı ortaya çıkartacaktır.

Karanlıklar Ülkesi 5 Fragmanı
Henüz resmi bir fragman yayınlanmadı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap