1. Ana Sayfa
  2. Film Konuları
  3. filmi full izle neden kapandı

filmi full izle neden kapandı

filmi full izle neden kapandı

Büyük problemler yaşayan dizi ve film siteleri her geçen gün bir bir kapatılıyorlar geçenlerde dizibox, dizilab gibi büyük sitelerin kapanmasının ardından bir şokta film sektöründe yaşandı Türkiyede büyük bir takipçi kitlesine hakim olan filmifullizle com adreside tib tarafından kapanan siteler arasına girdi. Yani yerel mahkeme kararı ile bir kapanma gerçekleştirildi bir şikayet üzerine yayınlanmaması gereken bir içeriği yayınladıkları gerekçesiyle adrese erişim engellendi aslında bu normal değildir uyar kaldır mantığı ile çalışılıyor web adresleri kendi sunucularında video bulundurmaz normalde ama sorun yeni playerlardan kaynaklanıyor olabilir.

domain( site adresi) engellenmesinin ardından bir anlık erişim sağlanamadı ancak site yöneticiler hemen yedek planı devreye soktular ve engellenen alan adını yeni uzantıları olan org adresine yönlendirdiler ve suan sorunsuz olarak yeni adresleri filmifullizle org adresinden kaldıkları yerden devam ediyorlar herhangi bir problem gözükmüyor.

Ancak son zamanlarda bu kadar kapatma olayının yaşanması devlet tarafından hedef alındıklarını gösterir nitelikte bu şekilde yaşanan olayların devamı gelecektir ve birçok film ve dizi sitesi kapatılacaktır.

bakalım sıradaki site hangisi olacak hangi web adresi kapanacak…

Güncelleme: 15 Ağustos itibari ile site yaşadığı teknik sorunlardan dolayı Google’da gözükmemeye başladı. Son adreslerinden erişim devam etmekte herhangi bir problem yok sadece Google sıralamalarında geri çekilmesi gerekti kısa sürede bu sorunuda düzelteceklerdir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (3)

Yapılan Yorumlar (3)

  1. hocam farkli sunucularda barindiriyor. Bu filmi yukleyen sahis bilgin isimde biri. Fakat insanlarda aptal degil. Her Yukleme Bilgin Adi ile niye yapiliyor. Az incele filmlerin nerede hangi isimlerle yuklemesinin yapildigini 😀

    • hocam zaten bir kişinin harcı değil o işler, bilgin ismi ile tanındı o şekilde popüler oldu o yüzden değiştiremez ayrıca filmlerin upload edildiği yerlerde sürekli isim değiştirip farklı profiller oluşturmak zorundalar ki silinme durumunda hepsi gitmesin part part gitsin

    • Filmlerin hepsini yükleyen bilgin, yüklenen tüm hesapların ismi bilgin olamaz. 😉