1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Denizin Kalbinde Film 2015

Denizin Kalbinde Film 2015

Denizin Kalbinde Film 2015


Denizin Kalbinde Film Tanıtım

Aksiyon, Macera ve drama konularında 11 Aralık 2015 tarihinde gösterime girecek yapımlar arasında yerini almış olan Denizin Kalbinde yönetmenliğinde Ron Howard yer alırken senaryosunun hazırlanmasında 5 önemli isim yer aldı, Charles Leavitt sahnelerin hazırlanmasında, Charles Leavitt, Rick Jaffa, Amanda Silver film hikayesinin hazırlanmasında Nathaniel Philbrick ise yapımın kitabından uyarlamalar ile katkılarda bulundular. Amerikan ve İngiliz ortak yapımı olan filmin çekimleri The Warner Bros tarafından Amerika’da gerçekleştirildi. Film hakkında net bir bütçe verilmesede yaklaşık olarak 200 milyon dolar civarında bir harcama yapıldığı düşünülüyor toplam 121 dakikadan oluşan yapım 70 ülkede aynı anda gösterime girecektir.


Denizin Kalbinde Film Konusu

1820 yılında bir grup balina avcısı ıssız denizlere açılırlar yeni İngiltere döneminde yaşanmış Moby Dick gerçek hikayesinden esinlenerek hazırlanılan konusu ile mamutlar döneminden kaldığı düşünülen bir canlının gemiye yaptığı saldırı sonucu insanlardan intikam almak için verdiği hasardan kurtulmaya çalışan mürettebatın hayatta kalma mücadelesini ekranlara taşıyor, dev bir balinadan kurtulmayı başarsalar bile yasa dışı avcıların elinden kurtulup eve nasıl dönecekleri büyük bir problem haline gelecektir.


Denizin Kalbinde Film Fragmanı


Denizin Kalbinde Film Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap