İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Ali Baba ve 7 Cüceler

Ali Baba ve 7 Cüceler

Ali Baba ve 7 Cüceler


Ali Baba ve 7 Cüceler Film Tanıtımı

Yerli aksiyon ve komedi filmi olarak hazırlanmış olan Ali Baba ve 7 Cüceler filmi 2015 yılına damga vurmasını beklediğimiz yapımlar arasında yer alıyor. Çekimleri ve montajı bitmiş olan film 17 Kasım tarihinde gösterime girecektir. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği 4. film ünvanına sahip olan yapımda geniş bir kamera arkası ekibi yer aldı. Kurgu Cem Yılma, Erhan Acar Jr. ve Ilker Ozcan tarafından yapılırken yardımcı yönetmen ve asistan kadrosunda “Vasilena Boneva Zornica Cvetanova ve Kemal Yilmaz gibi yabancı isimlerde yer aldı. Sanat bölümünde “Gergana Deleva ve Yasen Mihaylov” yine yabancı isimler yer aldı. Prodüksiyon şirketi ise Cem Yılmaz’ın kurucusu olduğu Fikirsanat oldu.

Ali Baba ve 7 Cüceler Filmden FotoğraflarAli Baba ve 7 Cüceler Film Konusu

Kırk haremilerden ayrılmış olan Ali Baba, Pamuk prensesin 7 cücüleriyle büyük bir maceraya başlayacak… Geniş bir prodüksiyon ekibine sahip yapımın detayları gizemini korumaya devam ediyor. Ancak ülkenin en iyi komedyeni olduğunu gösterileri ve filmleriyle kanıtlamış olan Cem Yılmaz’dan beklentilerimizin çok üzerinde bir yapım geleceğini düşünüyoruz.


Ali Baba ve 7 Cüceler Film Fragmanı


Resmi Fragman henüz yayınlanmamıştır…


Editör Yorumu

Film hakkında bilginin kısıtlı olması ve henüz vizyonda yer alamaması öz eleştiri ve yorum yapmamızı engelliyor. Ancak yapımcı kadrosu, ilk gelen görseller, Cem Yılmaz’ın yazıp yönetmesi filmin tadında başarılı bir yapım olacağını işaret ediyor. Gelen Fotoğraflara baktığımızda ise yaratıcılığın ve görselin ön planda olduğu 2015 yılına yakışır bir yapımın ortaya çıkacağını düşüyorum. Yeni bilgiler ve filmin vizyonda yer almasının ardından daha detaylı incelemelerini yapacağız.


Ali Baba ve 7 Cüceler Film Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap