İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En iyi Yabancı Diziler
  3. İzlemeniz Gereken Yabancı Polisiye Dizileri

İzlemeniz Gereken Yabancı Polisiye Dizileri

İzlemeniz Gereken Yabancı Polisiye Dizileri

Yabancı polisiye dizileri denilince akıllara dedektiflik yapımları gelmekte, ülkemizde olduğu gibi arka sokaklar tarzında bir yapım bulmak Amerikan yapımları arasında biraz zor gibi duruyor. En iyi yabancı polisiye dizilerini sizler için düzenledik ve izlenilmesi gerekenler olarak sizlere sunacağız.

Dipnot : Listede polisiye dizilerin yanı sıra en iyi yabancı dedektiflik dizilerinede yer verilecektir.

Dizilerin isimlerine tıklayarak hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Blindspot

2015 yılının en dikkat çekici dizileri arasında yer alan ve büyük bir başarı elde edeceği düşünülen dedektiflik dizisi bir anda ortaya çıkan güzel bir kadının üzerinde bulunan dövmelerin şehirde yaşanacak suçları ve çeteleri işaret etmesi ancak kim olduğunu ve dövmelerin tam olarak ne ifade ettiğini hatırlamayan gizemli bir yapım

2015 dizi blind spot
2015 dizi blind spot

Shades Of Blue

Ünlü güzel Jennifer Lopezin başrol oyunculuğunu yapacağı 2015 dizileri arasında yer alıyor. Başarılı bir dedektif rolünde olan Lopez dürüstlüğü ve ailesi arasında yaşayacağı gizemli olayların arasında kalacaktır.

shades of blue

Major Crimes

Alışılmışın dışına çıkarak sadece suçluları tespit ederek suçları ortaya çıkarmak dedektiflerin tek görevi değildir, suçluları yakalamalarının ardından onların hak ettikleri cezayı almalarını sağlamak için tüm çalışmaları yapacaklardır.

major crimes

Murder in The First

İşlenen cinayetlerin faillerini tespit etmek ve onları yargılaarak gereken cezaları almalarını sağlama görevinde olan iki dedektifin yaşadıklarını ve suçlularla olan mücadelelerini anlatmaktadır. Ölüm sadece bir başlangıçtır, sloganı ile ilginç bir yapım ortaya çıkatılarak kanıtlanması zor davaların üstüne giderek katili bularak adaleti sağlamak isteyen polislerimizin işi oldukça zordur.

Murder-in-the-First

Stitchers

ABC Family ekranlarında yer alan bir yeni dizide bilim kurgu alanında hazırlanmış olan Stitchers oldu. Prodco stüdyolarının üstlendiği dizinin 1. sezonu 10 bölüm’den oluşacak ve çekimleri tamamlandı, ilk sezon için ise 2.900.000 dolar gibi büyük bir bütçe harcalanılarak tamamlandı. Kanalın bu yıl ki en iddialı olduğu yapım olması planlıyor.

Stitchers

Fortitude

Fortitude, Dünyada eşi benzeri olmayan bir yerdir. DCI Morton ise bu yerin sevilen ve iyi karakterli bir dedektifidir, bölgenin polis şefinin öldürülmesiyle bir anda kendisini soruşturmanın içinde bulacaktır. Profesör Stoddart ise ünlü bir İngiliz bilim adamıdır biyoloji alanında birçok araştırma yapmıştır.

fortitude

Arama Terimleri: blindspot tarzı diziler
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (5)

  1. The 24 tüm Sezonlar izleyin pişman olmasını. Merlin Mentalist Lavrance izleyebilirsiniz.

  2. Brön polisiye dizisi 3.sezonu bugun bitti ve izleye bilecegim yeni dizi ariyorum.ilgilenenlere bu duziyede tavsiye ederim.

  3. Admin sherlock gibi bi baş yapıtı hiç bir başlığına yazmamışsın…