1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. Yenilmezler Ultron Çağı Film Konusu

Yenilmezler Ultron Çağı Film Konusu

Yenilmezler Ultron Çağı Film Konusu

Marvel denince süper kahramanlar aklımıza gelen ilk karakterler oluyor bu alanda ki en başarılı firma Marvel son zamanlar filmlerinde tüm kahramanlarına yer vererek izleyicilere muhteşem sahneler yansıtmak için ellerinden geleni yapıyorlar Yenilmezler filmleri ile bir filmde birden fazla kahramana yer veren Marvel yapımları 2015 yılının en çok beklenen filmi “Yenilmezler Ultron Çağı” ile göz doldurucu muhteşem sahneler ortaya koymuşlardır.

Yenilmezler Ultron Çağı Film Konusu

Marvel Stüdyoları, Yenilmezler: Ultron Çağı”nı, Şuana kadar ki en büyük Süper Kahraman filminin devamını hazırlamıştır. Tony Stark hızlıca hazır halde olan bir barış programını başlatmıştır, ancak işler istedikleri gibi gitmemiştir tam tersi bir durumla karşılaşınca “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Black Widow, Captain America, Thor, The Incredible Hulk,Iron Man, ve Hawkeye, gezegenin kaderini ellerine almışlardır ve zorlu bir teste tabi tutulmuşlardır. Hain Ultron planlarını uygularken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’in elindedir. Yenilmezler Efsanesinin bu filmi de macera ve aksiyon konusunda başarılı bir yapıt sunmuştur.

Yenilmezler Ultron Çağı Film Yorumu

Marvel yapar da olmaz mı dedirten muhteşem sahnelerin yer aldığı alanında başarılı bir film, özenle hazırlanmış muhteşem sahnelerde görsellik ön plana çıkmıştır daha önce ki serilerinde olduğu gibi bu bölümde 3D olarak izleyicilere sunulmaktadır ve izlemenizi tavsiye ettiğimiz keyifli bir filmdir.

Yenilmezler Ultron Çağı Film Bilgileri
Puanı : 8+
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Aksiyon
Yapım Yılı: 2015
Ülke: ABD
Gösterim Tarihi: 1 Mayıs 2015
Yönetmen: Joss Whedon
Senarist: Joss Whedon , Stan Lee , Jack Kirby
Oyuncular: Don Cheadle , James Spader , Robert Downey Jr. , Samuel L. Jackson , Thomas Kretschmann , Paul Bettany , Stan Lee , Mark Ruffalo , Chris Evans , Scarlett Johansson
Bütçe : $250.000.000
Süre : 142 dakika
Seriyi Takip Edecek diğer filmler : Yenilmezler (2012) , Yenilmezler: Ultron Çagi (2015) , Yenilmezler: Sonsuzluk Savasi – Bölüm 1 (2018), Yenilmezler: Sonsuzluk Savasi – Bölüm 2 (2019)

http://filmindiriyoruz.biz/konu-yenilmezler-ultron-cagi-2015-avengers-age-of-ultron-turkce-dublaj-720p-full-film-indir.html

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap