İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. The Messengers 1. Sezon Bölüm Eleştirileri

The Messengers 1. Sezon Bölüm Eleştirileri

The Messengers 1. Sezon Bölüm Eleştirileri

The Messengers dizisi başladı ve ilk bölümü izlediğim kadarıyla en popüler diziler arasına girecek. Daha önce sadece fragmanı yayınlanan dizi hakkında bilgi verilmemişti ve gizemini korumuştu, ilk bölüm ile birçok soruya yanıt verdiler. Bu konudan her yeni bölümün yorum ve eleştirileri yapacağım;

1. Sezon 1. Bölüm

Bitmesin bitmesin diyerek dakikaların ne kadar hızlı ilerlediğini takip ettiğim bir bölüm oldu. Güzel ve ilginç bir başlangıç yaptılar, gereksiz denilebilecek hiç bir sahnesi yoktu çok akıcı bir bölüm oldu. “the man” lakabıyla esrarengiz bir şekilde dünyaya inmesiyle oluşturduğu bir dalga ile seçilmiş insanların kim oldukları belirlendi ve bu seçilmiş insanların melek oldukları vurgulandı ki fragmanlarda melek kanatları daha önce gösterilmemişti, ayrıca “the man” karakterininde şeytan olduğunu bölümü izleyene kadar bilmiyorduk şu yorumu yapabiliriz şeytan dünyada kötülükler yapacak iyi insanlar olan şeçilmişlerde ona engel olacak bu süreçte yaşanan maceraları izleyeceğiz.

Seçilmiş insanların dikkat çekici ortak bir yönleri var hepsi hayatta bir sorun ile karşılaşmış ve çözümü zor problemlere sahipler. Houston ise kilit bölge olacak ve dizinin geçeceği yer olarak gösteriliyor. Seçilmiş insanların hepsinin Houston’a gitmek için yola çıkmaları orda buluşacakları ve ekip olacaklarını gösteriyor.

Olumsuz söylenebilecek pek fazla bir şey yok sadece şunu söyleyebilirim çekimleri daha kaliteli olabilirmiş bu kadar kaliteli bir diziden daha iyi kamera kullanmalarını beklerdim sıradan çekimlerin dışına çıkmaları diziye farklı bir tad katacaktır.

Sezon 1 Bölüm 2

24 Nisan Cuma günü 2. bölümü ekranlara gelecek…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap