İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. The Flash Dizi Konusu

The Flash Dizi Konusu

The Flash Dizi Konusu

The Flash , son zamanlarda popüler bir hale gelen karakterdir. Dizi yapımcıları oldukça başarılı bir diziye imza atmışlardır daha önce yaptıkları Arrow dizisi ile de ses getiren yayıncılar yeni karakterleri Flashı ortaya çıkarmışlardır kahramanın en büyük özelliği olarak hızlı olmasıdır.
The Flash Dizi Konusu olarak da Flash karakterinin şehirde yaşanan sorunları çözen bir kahraman olarak işlenmiştir. Karakter yeteneklerinin şehirde bulunan Star labs olarak adlandırılan araştırma yerinin patlaması sonucu ortaya çıkan bir şimşek çarpmasıyla oluşmuştur ve yarı insan olarak adlandırılan süper güçlü insan ortaya çıkmıştır ancak flash sehirdeki tek örnek değildir ona benze başka yarı insanlarda kazadan sonra ortaya çıkmaya başlamıştır ve hepsi Flash kadar iyi niyetli değillerdir.
Kötülerle mücadele etme konusunda üstün güçlere sahip flash mücadele ederken diğer bir taraftanda yıllar önce bir şimsek flash tarafından öldürülen annesinin cinayeti üzerinde de çalışmaktadır bunu kimin yaptığını ortaya çıkarmak ve suç üstüne atılarak yıllardır hapiste olan babasını kurtarmak amaçları arasındadır.
Takip edilen başarılı bir dizidir, takip etmek ve diğer bölümünde neler olacağı konusunda insanlarda merak uyandıran bir yapıttır izlenilesi diziler arasında yer almaktadır.

The Flash karakterleri ;

Rol: Barry Allen / Flash – Grant Gustin
Rol: Iris West – Candice Patton
Rol: Eddie Thawne – Rick Cosnett
Rol: Caitlin Snow – Danielle Panabaker
Rol: Harrison Wells – Tom Cavanagh
Rol: Joe West – Jesse L. Martin

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap