1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. The Flah ve Arrow Yeni Sezon onayını alırken Teen wolf final yapıyor

The Flah ve Arrow Yeni Sezon onayını alırken Teen wolf final yapıyor

The Flah ve Arrow Yeni Sezon onayını alırken Teen wolf final yapıyor

CW’nin en çok beğenilen iki yabancı dizisi, The Flash ve Arrow, yollarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. The Flash, bu yıl 3. Sezonunu devam ettirirken, 4. Sezon onayını kaptı bile; Arrow ise ondan çok daha eski ve 5. Sezonuyla yoluna devam ediyor; 6. Sezonu almasına ise kesin gözüyle bakılıyor. İki dizinin senaryo olarak benzeşmesi ve dönem dönem ortak bölümler yayınlamalarıyla; yabancı dizi sektöründe eşine rastlanmayacak bir kurgu oluşturan The Flash – Arrow yapımcılarının gelecekte yeniden ortak bir düzlemde kurgu oturtup oturtmayacağı soru işareti ancak; ortak bölümlerin devam edeceği açıklanıyor. Siz de, The Flash 3. Sezon 11. Bölüm ve Arrow 5. Sezon 11. Bölüm ile yayın hayatlarına devam eden ikiliyi; dizi720p.net içerisinde kesintisiz, yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz. The Flash, genelde daha fantastik ögeler bulunduğundan, pek çok izleyiciye göre daha çok beğenilirken; Arrow’da biraz daha gizem ve gerilimli, polisiye olaylar mevcut.

Bu iki dizi yerine, mitoloji ağırlıklı ve kurt adamlarla dolu bir dizi önerisi istiyorsanız; sizi Teen Wolf ile tanıştırabiliriz. İsminden anlaşılabileceği gibi genç bir kurt adamı kurgunun merkezine alarak yayın hayatını sürdüren Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm ile devam ediyor ve 7. Sezon onayını almasına kesin gözüyle bakılıyor. Her sezon farklı mitolojik ve efsanevi varlıklarla mücadele eden Scott ile arkadaşları, yahut Alfa kurt adam ve sürüsü; her bölüm çok daha mücadeleci ve kararlı oluyorlar.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap