İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. Supernatural Dizi Konusu

Supernatural Dizi Konusu

Supernatural Dizi Konusu

Supernatural sanırım en uzun dizilerden bir tanesidir ve izleyici kitlesi yıllar geçtikçe azalmamış artmıştır sebebi ise oldukça popüler bir dizi olması konusunun uzun vadede insanları sıkmamasıdır. Her bir bölümünde farklı bir konuyu ele almaktadır ve sezon genelinde belirlektileri büyük bir olayı konu alırlar.

Supernatural dizi konusu 10 yıllık bir sürece sahip olan dizi konu olarak yaratıkları avlamayı hedef almıştır, yaratıklar dediğimizde ise aklınıza gelebilecek tüm doğaüstü konuları işlemektedirler bunlar arasında en popüler yere sahip olanı şeytanlardır , ayrıca yunan mitolojisinde bulanan tanrılar, vampirler, kurt adamlar , dini açıdan bahsi geçen varlıklarda dizide konu olarak işlenmiştir.

Supernatural neden popüler bir dizidir? dizide senaryo her bölümde farklı konuları ele aldığı ve kesin bir çerçevede bulunmadığından insanlara her bir bölümü film bazında izleyicilere sunulmaktadır ve keyif vermektedir. Dizi ilk sezonlarında belirli bir bütçe ile başladığı için görselleri çok kaliteli değildir ancak popüler hale geldikten sonra daha fazla maddi laynak ayrılarak daha kaliteli sahneler ortaya konulmuştur.

Supernatural Dizi karakterleri ve gerçek isimleri

Jared Padalecki – Sam Winchester

Jensen Ackles – Dean Winchester

Misha Collins – Castiel

Jim Beaver – Bobby Singer

Mark Sheppard – Crowley

Osric Chau – Kevin Tran

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap