İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Sons of Anarchy Dizi Konusu

Sons of Anarchy Dizi Konusu

Sons of Anarchy Dizi Konusu

Türkçe anlamı Anarşinin Evlatları olan Sons of Anarchy kendi sevdiren favori diziler arasında yer almaktadır. Son yıllarda yapılan en iyi dizilerden biri olduğunu söylemem mümkün ve büyük bir izleyici hayran kitlesine sahiptir ancak ülkemizde yeterli kitleye ulaşmayı başaramamışlar gibi gözüküyor bu çok büyük bir eksikliktir diziye başlayacak kişilerin tutuku ile tüm sezonlarını izleyeceğini söylemek mümkündür.

Sons of Anarchy Dizi Konusu

Amerikan tarihini incelediğimizde birçok çete kurulmuş çete şavaşları yaşanmıştır, geçmişten günümüze uyarlanarak yapılan dizide kendini Sons of Anarchy olarak adlandıran bir motor çetesi konu alınmıştır ancak bu çete diğerlerinden farklıdır kesinlikle uyuşturuya karşıdırlar daha yasal olan yöntemlerle para kazanarak bölgelerinde adaleti sağlamayı amaçlamışlardır. Eğer Sons of Anarchy’nin bir parçası olmak istiyorsanız kabul etmeniz gereken bazı kurallar vardır üye olduktan sonra çıkmak isteyen kişi kural olan çeteye katılırken yaptırdığı sırtında bulunan dövmeyi de yakarak veya keserek çıkarması gerekmektedir ayrıca çeteden kovulan üyelerin başınada bu gelir geçmeniz gereken bir acemi sürecide vardır.

Sons of Anarchy Dizi Yorumu

İnsanı farklı bir dünyaya taşıyan muhteşem bir dizidir. Tüm sezonlarını izleyerek yaşam tarzı haline getirmeniz mümkün özellikle boş olduğunuz bir dönemde izlemeye başlamanızı öneririm bir kere izlemeye başladığınızda devamınıda izleyip bitirmek isteyeceksiniz

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap