1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. Prison Break ve Better Call Saul Yeni Bölümleri Devam Ediyor

Prison Break ve Better Call Saul Yeni Bölümleri Devam Ediyor

Prison Break ve Better Call Saul Yeni Bölümleri Devam Ediyor

Prison Break ve Better Call Saul

Bir zamanların efsane dizisi Prison Break izle sadece yayınlanmakta olduğu Amerika Birleşik Devletleri’nde değil tüm dünya genelinde milyonlarca kişiyi ekranlara bağlamıştı. Sürükleyici bir hikayesi olan, macera dolu ve heyecanın hiç bitmediği aksiyon tarzındaki 4 sezon boyunca reyting rekorları kıran dizinin bitmesi ile karalar bağlayan izleyici dizinin tekrar başlaması için yapımcı şirkete ve dizinin yayınlandığı kanala uzun bir süre istekte bulunmuştu. Aradan geçen uzun süreden sonra dizi tekrar izleyicileri ile buluştu. Kaldığı yerden hikâyeye devam eden dizi Prison Break 5. Sezon izle hayranları arasında büyük mutluluk yarattı. Dizinin tekrar fenomen olması ve sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil dünya genelinde yine büyük ilgi uyandırması bekleniyor. Eskiden olduğu gibi her hafta izleyicilerini ekran başına kitlemesi ve bir sonraki bölümün gelmesini sabırsızlıkla beklenmesi beklenen dizinin gidişatını hep birlikte göreceğiz.

Efsane olan bir Amerika Birleşik Devletleri yapımı dizi Breaking Bad’in yan dizisi olan Better Call Saul ilk 2 sezonunda beğenilmesi ve yoğun ilgi görmesi sebebiyle 3. sezon için de onay almıştı. 10 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan Better Call Saul 3. sezon izle ilk bölümü ile sezonu açan dizi yine büyük ilgi gördü. Dizi dünyasında bir kült olan Breaking Bad’in yan dizisi olan Better Call Saul adlı dizi de Breaking Bad gibi efsane olma yolunda ilerliyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap