İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. Narcos 3. Sezon Ne Zaman?

Narcos 3. Sezon Ne Zaman?

Narcos 3. Sezon Ne Zaman?

Narcos izle, pek çok insan için mükemmel olarak nitelendirilen ve yabancı diziler kategorisinde biyografik bir Netflix yapıtı olarak hayli ünlenen bir dizi olarak karşımıza; 2015 Yılında çıktı. Uyuşturucu karteli Pablo Escobar’ın hayat hikayesine odaklanan dizi; Escobar’ın polislerden ve ABD Hükümetinden nasıl kaçtığını, neler yaptığını ve halkı tarafından nasıl sevildiğini oldukça çarpıcı bir biçimde bizlere aktarıyor. Şimdilik iki sezondan oluşan dizinin muhtemelen diğer sezonları da önümüzdeki yıl gelecek ve Pablo Escobar’ın hayatını anlatmaktan biraz sıyrılacak gibi görünüyor. Zira, henüz ikinci sezonda Pablo Escobar’ın ölümü, bizleri nereye götürecek ve senaryo nasıl devam edecek, hiç bilinmiyor.

Netflix tarafından şimdilik herhangi bir açıklama yapılmazken, geçtiğimiz günlerde Escobar’ın oğlu tarafından yapılan açıklama da hayli şaşırtıcıydı zira Escobar’ın hayatının yalan yanlış anlatıldığı ve hikayede pek çok kopukluk olduğunu belirtmişti. Yabancı dizi izle seçeneği ile izleyebileceğiniz Narcos yahut Narkotikler; şimdilerde dizi720p.com üzerinde izlenebilir durumda. Siz de bu tür biyografik yaşam hikayelerine ilgi duyuyor ve bunları izlemeyi seviyorsanız; Narcos’u birinci sezondan itibaren site üzerinden izleyebilirsiniz.

Dizi 720p kategorisinde 39. Sırada bulunan ve hayli iyi bir yere sahip olan Biyografik hikaye, Carlo Bernard, Doug Miro ve Chris Brancato tarafından yaratılmış. Bakalım, ilerleyen yıllarda gelen yeni sezonları ile Narcos; nasıl bir seyir çekiciliği ve senaryo ile devam edecek?

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap