İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. İzombie Dizi Konusu

İzombie Dizi Konusu

İzombie Dizi Konusu

Zombie izleyici kitlesi gün geçti artmaktayken sektör gelişmeye devam ediyor bu yüzden her geçen gün zombie alanına yeni filmler ve diziler ekleniyor 2015 ile bu alandaki yeni bir dizi olan izombie farklı bir bakış açısı ile seyircilerin karşısına çıktı.

izombie dizi konusu

İzombie çizgi romanından uyarlanarak hazırlanmış dizide zombie olarak farklı bir konu ele alınmıştır zombilerin beyin yemek isteklerini işleseler de başrolu üstlenen zombie insanlara yardım etmeyi tercih etmiştir. Gittiği bir partide uyuşturucu kullanan gençlerin zombie dönüşmesi sonucu bir katliam yaşanmıştır ancak başrol oyuncumuz bu olaydan sadece yara alarak kurtulmayı başarmıştır ama aldığı bu yara enfeksiyona neden olarak zombieye dönüşmesini engellemez, güzel oyuncu zombie dönüşsede vahşileşmemiştir kendini kontrol edebilmektedir ancak beslenmesi gerekir insanlara zarar vermeden beyin yiyebilmek için morgda çalışmaya başlar bir süre sonra yediği beyinlerin kaydettiği anıları , rüyaları görmeye başladığı fark eder bu yetenek ise öldürülerek morga gelen insanların cinayet soruşturmalarında önemli bir gelişme olmaya başlayacaktır.

İzombie dizi yorumları
Senaryo konusunda Forever ve izombie arasında bağlantı olduğu ve birbirlerinden esinlendikleri ilk tartışma konularından bir tanesi olsada her ikiside yaratıcı olarak işlenmiş konulara henüz yeni olan bu zombie dizisinin ilk bölümlerini izlediğimiz kadarıyla ileride popüler hale geleceğini söylememiz mümkün olabilir. Başrol oyuncumuz rose yani Live zomibe oldukan sonra daha güzel ve sempatik bir kız olmuştur

izombie dizi oyuncuları

Rose McIver – Liv Moore
Malcolm Goodwin – Clive Babineaux
Rahul Kohli – Dr. Ravi Chakrabarti
Robert Buckley – Major Lilywhite
David Anders – Blaine DeBeers

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. en iyi zombi dizisi , farklı bir bakış açısı getirmişler zombilere muhteşem bir dizi itinayla takip ediyorum umarım saçmalamazlar hep zombi hemde sharlokluk var bence hoş bir kombinasyon yapmışlar