İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Eleştirisel
  3. Forever Dizi Konusu

Forever Dizi Konusu

Forever Dizi Konusu

Forever dilimizde sonsuz anlamına gelen bu yeni dizi oldukça popüler bir hale gelecek gibi gözüküyor. Dizi içerisinde hem gizem hemde bir polisiye araştırma konusu işlenmiştir genel anlamada dizi konusundan bahsedecek olursak, 1800’lü yıllarda yaşamış bir adamın 200 yıllık hayat tecrübesi ile yaşadıklarını anlatmaktadır bu kadar uzun süre hayatta kalmasının sebebi öldükten hemen sonra tekrar hayata dönüyor yani yaşadığı bir olay sonucu ölümsüz hale gelmiştir. Birçok kez ölüm tecrübesini yaşamış olsada her seferinde tekrar hayata dönmüştür.

Henüz bu olayın hangi olaydan kaynaklandığı gizemini korumaktadır . Başrol kahramanımız ölüm konusunda çok tecrübeli olduğu için günümüz yüzyılında adli tıp uzmanı olarak çalışmayı tercih etmiştir ve bu noktadan sonra dizinin seyri belirmektedir, şehirde yaşanan cinayetlerin nasıl işlendiğini ve katilleri bulma konusunda dedektiflik konusu içeren güzel bir dizi olduğunu söylemem mümkün

Şuan için ilk sezon yayınlanmaktadır ve devamının geleceğinden hiç şüphemiz yoktur çünkü fanları gün geçtikte artmakta ve popüler hale gelmektedir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. bu dizi gayet güzel ve kaliteliydi ama ne yazık kı sadece 1 sezon sürdü böyle kaliteli bir dizi bu kadar erken bitirilmemeliydi