İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Dig Dizi Konusu

Dig Dizi Konusu

Dig Dizi Konusu

İzlediğimiz dizilerin sezon finalleri ile birlikte yeni diziler ekranlarda yerini alırken bunlardan bir taneside Dig oldu 2015 yılı ile gösterime başlayan dizi birçok global konuyu ele alarak işlenmiştir, cinayet, kaos , dinler gibi konuların dünya genelinde yarattığı tahribatı da konu edinmişlerdir. dig dizi konusu islamiyet ve diğer dinlere de yer verirken bunları şiddete uyarlamasıda dizi hakkında tartışma konusu olmuştur.

Dig Dizi Konusu

Yapımcılığını Tim Kring ile Gideon Raff’in üstlendiği aksiyon ve macera dizisidir. FBI ajanı olarak Jerusalem’de bulunan Peter, bir cinayet kurbanı olan arkeolog kadının ölümünü araştırırken tahmin etmediği 2000 yıllık bir komployu ortaya çıkartır. Hazırlanan ve tarihin gidişatını değiştirecek olan komplo hazırlayıcıları da bunun ortaya cıkmaması için Peter’ın peşine düşmüşlerdir ancak FBI ajanı bunu ortaya çıkarma konusunda kararlıdır.Dig dizi konusu ile Aksiyon ve maceranın bol olduğu soluksuz izlenilen dizi serisidir.

Dig Dizi Yorumları

Henüz istediği kitleye hitap edemesede gün geçtikçe kitlesini artıran Dig aksiyon ve maceranın bol olduğu hareketli bir dizidir. Konu akıcılığı ile izleciler bölümleri soluksuz izlerken genel tepkiler olumlu yöndedir, ancak ilk bölümlerinde yeterli performansı beklemek yanlış olabilir Dig dizi serisinde nelerle karşılacağımızı izleyerek göreceğiz.

Dig Dizi Bilgileri
Yapımcılar : Tim Kring, Gideon Raff
Başroller : Jason Isaacs, Alison Sudol, Anne Heche
Tür : Dram, Gerilim
Ülke : Amerika
Dil : İngilizce
Yayın Tarihi : 5 mart 2015
Süre : 60 Dakika

Yorumlar (0)