1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Aşk Yeniden 9. Bölüm

Aşk Yeniden 9. Bölüm

Önceki Bölümde…

Geçen bölümü genel olarak ele aldığımızda Zeynep ve Fatih birbirlerine ilgi duyduklarını kabul edip yeni bir aşk başlatmışlardı ancak herşey istedikleri gibi gitmedi Ertan’ın yeniden ortaya çıkması işleri biraz karıştırdı üstelik zeynep’in Ertana vurup bayıltmasıylada işler iyice karışmıştı Ertanı saklamaları için yardım eden Selin ve Orhankahramanlarımız Zeynep ve Fatihin şuana kadar söylediği yalanları ortaya çıkarmıştı daha doğrusu itiraf etme durumunda kalmışlardı , Selin ve Orhan durumu anlayışla karşılayıp çiftlerimize destek çıkmışlardı.
Daha önceki bölümlerde ise Zeynep’in gizemli annesi Meryem ortaya çıkmıştı ve Zeynep’in annesi olduğunu söyleme kararı almıştı yeni bölümde ise bunu gerçekleştirebilecek mi gerçekleştiremeyecek mi hep beraber göreceğiz.

Aşk Yeniden 9. Bölüm

Mustafa Ertan konusunda kesin bir çözüm üreterek baygınken kaçak yollarla insanları yurt dışına çıkartan bir tır ile rusyaya yollamıştır, diğer bir tarafta ise Meryem’e engel olmak Zeynep’in babası Derun şevket mücadele etmektedir ve şuana kadar başarılı olmuş annesi olduğunu öğrenmesini engellemiştir ve buna engel olmak içinde Fatih ile yeni planlar yapmaya başladılar Şevketin yeni emri ise Fatihin Meryemi kaçırmasıdır. Bu yeni planlarda Fatihin gizlice yaptıkları Zeynep in dikkati çekmiştir ve kıskanmasını sağlamıştır herkes gizlice neler yaptığını merak etmektedir. Amaçlarına ulaşan Derin Şevket ve Fatih, Meryemi kaçırmışlardır ancak istedikleri gibi olmadı rehin olan meryem değil şevket oldu bu arada da kıskançlık yaşayan Zeynep daha fazla dayanamayıp Fatihi terk etme kararı almışken işler tamamen değişmektedir Fatih gerçekleri anlatamazken ilişkisini zedelemektedir ve Fatihin annesinin oynadığı bu kıskançlık ayırma planları bu bölümde etkili olmuş gibi gözüküyor.

Aşk Yeniden 9. Bölüm Yorumu

Dizide her zaman olduğu gibi bu bölümde de konular uzatılmadan hızlı bir şekilde geçti bu şekilde olması dizinin bu sezon sonlanacağına işaret gibi geliyor işleyebilecekleri fazla konu kalmıyor ilerleyen zamanlarda nelerle karşılaşacağız merak konusudur.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)