1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. American Odyssey Dizi Konusu

American Odyssey Dizi Konusu

American Odyssey Dizi Konusu

Yaz yaklaşıyor diziler bitiyor ve televizyon ekranlarına yeni diziler geliyor bunlar bir taneside American Odyssey oldı 2015 yapımı drama dizileri arasında yer aldı.

American Odyssey Dizi Konusu

Amerikanın paralı askerlerinden bir tanesi olan Odelle gitti bir görevde edindiği bir bilgiyi devlet üyelerine vererek öldürülmeleri gerekirken kurulan bu kumpası anlamalarıyla görev sonucunda ele geçirmeleri gerekir. Bilgilerle birlikte ortadan kaybolurlar ancak amerikan istihbaratı durumu bu şekilde bırakmayacaktır. Odelle ve ekibin peşine düşer görevleri onları öldürmek bilgileri almaktır , ekip ise düşman topraklarından sağ olarak nasıl kurtulacaklarını planlamaktadır. Dram ,Gerilim ve savaş alanında bir dizidir.


American Odyssey Dizi Yorumları

İlk bölümleri ne kadar aksiyon ve macera içerikli olsa da bölümler ilerledikçe dizide yaşanan hareketlilik azalacak ve yerini Dram konusuna bırakacak gibi gözüküyor.

American Odyssey Dizi Bilgileri

Tür : Gerilim , Dram
Dil : İngilizce
Yayın Tarihi : 5 Nisan 2015
Süre : 60 Dakika
dizinin ismi aslında Odyssey iken yayın kanalı NBC tarafından American Odyssey olarak değiştirildi.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. cok beyendım ılk bolum harıka umarım ılerleyen bolumlerıde ıyı olur cunkı bazı dızıler ılk uc dört bolum ıyı olduktan sonra tırs ama bu da umarım oyle olmaz

  2. güzel bir dizi olacak gibi ilk bölümü izledim iyiydi