1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. Zoo – Dizi 2015

Zoo – Dizi 2015

Zoo – Dizi 2015

Zoo Dizi Tanıtım

Birçok dizisi sezon finali yaparak sona eren CBS ekranlarında Temmuz ayında başlaması planlanılan yeni yapımı Zoo dizi konusu ile dikkat çekmeyi başardı, ilk sezonu 9 bölümden oluşacak dizinin çekimlerini ” CBS Television Studios, James Patterson Entertainment, Midnight Radio” dört ekip üstlenirken ne kadar iddialı olacaklarını gösteriyor gibiler.

Zoo Dizi Konusu

İnsanların doğaya verdiği zarar önlenilemez bir hale geldiğinde ve artık tüm düzeni bozmaları hayvanların yaşam alanlarını da tehlikeye atarak büyük bir tehdit oluşturuluyor. Yaşam alanları ihlal edilen hayvanların birbirleri ile bir şekilde iletişim kurmaları ise büyük bir tehlikenin başlangıcı olacaktır. Tüm hayvanlar nedeni bilinmez bir şekilde anlaşarak insanları tehdit olarak görmeye başlaması ve insalığa savaş açmaları ise birçok insanın zarar görmesine neden olacaktır. Abraham, hayvanlar üzerinde araştırma yapan bir bilim adamıdır ve bu olayın sebebini araştırarak ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Zoo Dizi Fragmanı

Zoo Dizi Oyunları

Nonso Anozie – Abraham

Nora Arnezeder – Chloe Tousignant

Billy Burke – Mitch

Kristen Connolly – Jamie

James Wolk – Jackson Oz

Madison Wolfe – Clementine Lewis

Carl Lumbly – Delavane

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap