İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Young & Hungry Dizi Konusu

Young & Hungry Dizi Konusu

Young & Hungry Dizi Konusu

Komedi dizisi arayanlar derhal buraya! Young & Hungry dizisini izlediğiniz zaman gülmekten karnınız acıkıyor… Güzel ve çekici oyuncu Emily Osment’in başrolünde olduğu fevkaladenin fevkinde komedi dizisi. Yönetmen David Holden’in kaleminden yorumlanan Young and Hungry dizisi; David Hartle, Tony Carey yapımcılarını görmekteyiz. IMBd 7.6 alarak son zamanların iyi yapımlarına gelmiş durumda! Amerika televizyonlarında ABC Family kanalında gösterime girmektedir.

Young & Hungry Dizi Konusu

San Francisco’daki evde dönen olaylarda Gabi kirasını ödemeyecek duruma düşmektedir. İş arama merasimine başlamaktadır, Amerikanın önde gelen ünlü iş adamlarından olan Josh Kaminski’nin tam olarak baş aşçılığına girebilmek için kolları sıvamıştır. Birazcık şansın olmasıyla birlikte Gabi işe alınır… Josh ise bir konu yüzünden aralarında bozuntu vardır ve ayrılacaktırlar… Ayrıldığında ise Josh’un işi kötüye tabiri caizse tehlikeye girecektir, onu tekrar tavlamak için konuşmaya girişmeye başlar ve kendilerini yatakta bulurlar! İlerki günlerde Josh’in sevgilisiyle barışmasıyla birlikte Gabi’nin durumu çorba olur.

Bu durumda zorluklar çeken Gabi’nin paraya ihtiyacı, Josh’un da Gabi tarafından yapılan lezzetli yemeklerine aşık olmuştur… Komedinin eksik olmadığı Young & Hungry dizisini kaçırmayınız!

Young & Hungry Dizi Fragmanı

Young & Hungry Dizi Oyuncuları

Emily Osment – Gabi Elmas

Jonathan Sadowski – Josh Kaminski

Aimee Carrero – Sofia Rodriguez

Kym Whitley – Yolanda

Rex Lee – Elliot Park

Dizimatik

Dizi & Film tutkunlarının bilgi arşivi... İzlemek zihni genişletir.

Yorum Yap