İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. You, Me And The End Of The World – Dizi 2015

You, Me And The End Of The World – Dizi 2015

You, Me And The End Of The World – Dizi 2015

You, Me And The End Of The World tanıtım

NBC drama ekranlarında yerini almaya hazırlanan yeni dizi ” You, Me And The End Of The World ” tanıtımı ile komedi gibi gözükmüş olsa da drama kategorisinde yer alan dizinin yapımında dört büyük stüdyo ” WTTV Working Title Television, Bigballs Films, NBCUniversal, SKY ” çekimlerini hazırlarken yönetmenlik koltuğunda Iain Hollands yer alırken senaryosunu’da aynı isim hazırlıyor.

You, Me And The End Of The World Dizi Oyuncuları

dizi oyuncuları

You, Me And The End Of The World Konusu

Adrenalin dolu yeni komedi dram dizisi , bir kuyruklu yıldınızın yakında dünyaya çarpacağının açıklanmasının ardından insanların son anlarını nasıl yaşadıklarını işleyecek, kıyametin yaklaşması birbirinden bağımsız hayatlar yaşayan insanların yollarının kesişmesini sağlayacaktır. Asi bir rahip, beyazların üstün olduğunu savunan ırkçı bir insan, bir banka yöneticisi, bir germophobic,siber bir terörist ve Amerikanın beş yıldızlı bir generali yaşanacak bu felaket öncesinde insanların neler yapması gerektiği hakkında yardımcı olacaklardır. Bir sığnak hazırlanarak insan ırkını kurtarmak ve yaşanacak kaosları engellemek adına birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap