İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Wet Hot American Summer Dizi Konusu

Wet Hot American Summer Dizi Konusu

Wet Hot American Summer Dizi Konusu

Netflix için özel hazırlanan yapımlardan bir tanesi olan Wet Hot American Summer konusu ile yaz ekranlarında bizi güldürecek başarılı bir komedi olması bekleniyor, 15 Ağustos tarihinde ilk yayınlanacak olan dizinin tüm bölümleri aynı gün mü yayınlanacak veya haftalık olarak mı yayınlanacağı bilinmese bile Netflix klasiklerine devam ederek toplu olarak yayınlayacaktır. American summer’ın dizisinin ilk sezonunda 8 bölüm olacaktır.

American Summer konusu

Orjinal Netflix dizisi American Summer ismi ile 2001 yılında yayınlanmış komedi yapımları arasında yer almıştı, aynı dizinin günümüz koşullarına yeniden uyarlaması olarak ekranlara gelecektir. Yaz aylarında ihtiyacınız olan kamp ateşini sizlere sunmasını planlanan çılgın bir grup gencin aileleri ile beraber yaz boyunca yaşayacağı komedi dizisini izleyeceğiz.

American Summer Dizi Fragmanı

American Summer Dizi oyuncuları

Janeane Garofalo – Beth

Jason Schwartzman – Greg

Paul Rudd – Andy

Marguerite Moreau – atie

Christopher Meloni – Gene

Ken Marino – Victor Kulak

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap