İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Westworld Dizi Konusu

Westworld Dizi Konusu

Westworld Dizi Konusu

Westworld Dizi Tanıtım

HBO’nun Western, bilim kurgu yapımı 2016 yılında meraklarının karşısına çıkmaya hazırlıyor. Western filmlerinde denenmiş olan bilim kurguları dizilerde görmek büyük bir artı olacak gibi duruyor. Netflix, gibi iddalı firmaların karşısında ayakta kalmaya çalışan HBO yeni yılda birçok başarılı diziye ev sahipliği yapacak gibi gözüküyor. Westworld dizi yönetmeni Akil Defteri filmini yazan Jonathan Nolan ayrıca dizinin senaryosu da Lisa Joy’la birlikte hazırlamıştır. İlk sezonunda 8 bölüm yer alırken bölümler 60 dakikadan oluşacak başrol oyuncuları Ben Barnes, Ingrid Bolsø Berdal, Clifton Collins Jr olarak oynadıkları 8 bölümle ilk sezonda ön plana çıkan isimler oluyor.

Westworld Dizi Konusu

1973 yılında aynı ismi taşıyan yönetmenliğini Michael Crichton’un yaptığı filmden esinlenilerek hazırlanmıştır. Yapay canlıların yer aldığı bir parka, döneme seyahat ediyorsunuz. Bilinciniz ve benliğiniz tamamen bu alanda ancak bedeniniz farklı bir yerde yaşadıklarınızın bir rüya aslında gerçek olmadığını biliyor olsanız da yapay yaşamın varlığından kendinizi uzaklaştıramıyorsunuz.

Westworld Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap