Van Helsing Dizi Konusu Van Helsing Dizi Konusu
Van Helsing Dizi Tanıtımı SyFy orijinal dizileri arasında yer alan yapım resmi olarak 22 Eylül tarihinde başlayacaktır ancak 1 Ağustos tarihinde özel tanıtım bölümüyle... Van Helsing Dizi Konusu

Van Helsing Dizi Tanıtımı


SyFy orijinal dizileri arasında yer alan yapım resmi olarak 22 Eylül tarihinde başlayacaktır ancak 1 Ağustos tarihinde özel tanıtım bölümüyle izleyicilerin karşına çıkacaktır. Van Helsing konusu ile dikkat çeken önemli filmlerdem birinin uyarlaması ve bu uyarlama muhteşem bir dizinin ortaya çıkmasını sağlayabilirdi ancak yayıncı kanalın SyFy olması kafaları karıştırıyor. Şuana kadar birçok dizisini berbat etmeyi başaran kanal umarız bu dizide beklenen başarıyı yakalar. Dizinin yönetmen kadrosunda Michael Nankin, Simon Barry ve David Frazee isimleri yer alırken senaristleri, Simon Barry ve Jonathan Walker isimleri bulunuyor. Başrol oyuncuları Kelly Overton, Jonathan Scarfe ve Christopher Heyerdahl gibi sıradan isimlerden oluşuyor.


Van Helsing Konusu


Vanessa Helsing, dünyaca ünlü vampir avcısı Van Helsing’in akrabası. Aile görevi olarak vampir avcılığını benimseyen bir başka isimdir. Dünya’nın tehlikede olduğunu fark etmesiyle bu mücadelesi başlayacaktır.

Her şey gördüğü bir rüya ile başlayacaktır. Dünya’nın sonun nasıl olacağını gördüğünde bunun bir kabus olduğunu düşünür ancak gördükleri tek tek gerçekleşmeye başlar. Vampirler dünyayı istila etmeye hazırlanıyordur. Onları durdurabilecek tek kişi ise Vanessa Helsing’dir. Kanından gelen üstün güçleri ve yetenekleriyle vampirlerin korkulu rüyası haline gelir.


Van Helsing Dizi Fragmanı
Van Helsing Dizi Oyuncuları


 • Berat

  13 Ağustos 2016 #1 Author

  Van Helsing! Filmi çok beğenmişimdir ama diziyi ilk bölümü itibariyle hiç tutmadım.

  Cevapla

 • Anonim

  7 Ağustos 2016 #2 Author

  ilk bölüm itibariyle beklenileni veremeyeceğini kanıtlamıştır.

  Cevapla

  • Berat

   13 Ağustos 2016 #3 Author

   Arkadaşa aynen katılıyorum.

   Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.