1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Van Helsing Dizi Konusu

Van Helsing Dizi Konusu

Van Helsing Dizi Konusu

Van Helsing Dizi Tanıtımı

SyFy orijinal dizileri arasında yer alan yapım resmi olarak 22 Eylül tarihinde başlayacaktır ancak 1 Ağustos tarihinde özel tanıtım bölümüyle izleyicilerin karşına çıkacaktır. Van Helsing konusu ile dikkat çeken önemli filmlerdem birinin uyarlaması ve bu uyarlama muhteşem bir dizinin ortaya çıkmasını sağlayabilirdi ancak yayıncı kanalın SyFy olması kafaları karıştırıyor.

Şuana kadar birçok dizisini berbat etmeyi başaran kanal umarız bu dizide beklenen başarıyı yakalar.

Dizinin yönetmen kadrosunda Michael Nankin, Simon Barry ve David Frazee isimleri yer alırken senaristleri, Simon Barry ve Jonathan Walker isimleri bulunuyor. Başrol oyuncuları Kelly Overton, Jonathan Scarfe ve Christopher Heyerdahl gibi sıradan isimlerden oluşuyor.

Eğer alternatif vampir dizileri görmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Dark Shadows - Van Helsing Dizi Konusu
İlgili Yazı

En İyi Yabancı Vampir Dizileri

Van Helsing Konusu

Vanessa Helsing, dünyaca ünlü vampir avcısı Van Helsing’in akrabası. Aile görevi olarak vampir avcılığını benimseyen bir başka isimdir. Dünya’nın tehlikede olduğunu fark etmesiyle bu mücadelesi başlayacaktır.

Her şey gördüğü bir rüya ile başlayacaktır. Dünya’nın sonun nasıl olacağını gördüğünde bunun bir kabus olduğunu düşünür ancak gördükleri tek tek gerçekleşmeye başlar. Vampirler dünyayı istila etmeye hazırlanıyordur. Onları durdurabilecek tek kişi ise Vanessa Helsing’dir. Kanından gelen üstün güçleri ve yetenekleriyle vampirlerin korkulu rüyası haline gelir.

Van Helsing Dizi Fragmanı

Van Helsing Dizi Oyuncuları

Dizinin başrollerini Kelly Overton, Jonathan Scarfe ve Christopher Heyerdahl paylaşıyor.

Arama Terimleri: van helsing konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Van Helsing! Filmi çok beğenmişimdir ama diziyi ilk bölümü itibariyle hiç tutmadım.

  2. ilk bölüm itibariyle beklenileni veremeyeceğini kanıtlamıştır.