İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Under The Dome Dizi Konusu

Under The Dome Dizi Konusu

Under The Dome Dizi Konusu

İlginç bir konuya sahiplik yaparak dikkatleri çekmiş olan under the dome en çok merak edilen diziler arasında özellikle gizem konusunda akıllarda büyük soru işaretleri bırakan hatta tam anlamıyla cevaplanamayan dizinin 2 sezonu geride kalırken en çok sorulan soru Under The Dome 3. sezon ne zaman başlayacak ? oldu, dizinin yeni sezon hazırlıkları tamamlanmak üzere ve yayın tarihi 28 Haziran olarak kesinleşti.

Under-the-Dome

Under The Dome Konusu

Stephen King’in aynı ismi taşıya romanından uyarlanarak hazırlanan Under The Dome’un yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Mike Vogel, Colin Ford ve Aisha Hinds üstleniyor.

Dış dünyaya hoşçakal veda etme zamanı, Gerilim ve korku romanlarının ünlü yazarı Stephen King ve Oscar ödüllü Steven Spielberg’ü birlikte çalıştıran Under The Dome geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabada yaşananları konu alıyor. Herhangi bir Kaçış yolu olmayan Chester’s Mill kasabasında yaşayanlar süresiz olarak kapana kısılmışlardır ve hayatta kalabilecekleri yeni bir topluluk oluşturmaya çalışırlar. Kubbenin nereden geldiği, neden Chester’s Mill’i hedeflediği ve bundan nasıl kurtulacakları gibi sorular herkesin aklını kurcalarken bir taraftan da kasaba sakinleri kendi aralarındaki gerginlikler ve problemlerle başa çıkmaya çalışıyorlar.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap