İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Tyrant – Dizi 2014

Tyrant – Dizi 2014

Tyrant – Dizi 2014

Tyrant Dizi Tanıtım

FX ekranlarının şehvetli dizi Tyrant yayınlandığı 2014 yılında büyük bir reyting yakalayarak kanalın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı, aksiyon, trajedi ve dram konularında büyük bir başarı elde etmiş olan yapımın başarısının arkasında yaratıcıları olarak ” Howard Gordon, Gideon Raff, Craig Wright ” gibi üç önemli isim bulunuyor. Dizinin hazırlanmasında çok titiz davranan senarist ve yapımcılar amaçlarına ulaşmış gibi gözüküyor. Çekimleri ise Amerika’da ” Fox 21, Keshet Broadcasting, Teakwood Lane Productions” stüdyolarında gerçekleştiriliyor.

Tyrant Konusu

Homeland ve 24’’ün yapımcılarının hazırladığı bir politik drama dizidir. Tyrant, Baladi adında hayali bir Arap diyarında geçiyor. Dizinin ilk bölümü Harry Potter’ın yönetmeni David Yates tarafınca hazırlandı. Bassam, diğer ismiyle Barry, Los Angeles’’ta çocuk doktoru olarak tamamen benliğini kaybetmiş bir hayat yaşam sürmektedir.. Yeğeninin düğün haberi ile 20 yıl aranın ardından ailesi ile beraber ilk defa vatanına dönecektir. Klasik bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Orta doğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi vereceği hikayesini anlatayacaktır.

Tyrant Dizi Fragmanı

Tyrant Dizi Oyuncuları

Ashraf Barhom – Jamal Al-Fayeed

Adam Rayner – Barry Al-Fayeed

Jennifer Finnigan – Molly Al-Fayeed

Fares Fares – Fauzi Nadal

Moran Atias – Leila Al-Fayeed

Noah Silver – Sammy Al-Fayeed

Anne Winters – Emma Al-Fayeed

Salim Dau – Yussef

Mehdi Dehbi – Abdul

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap