İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Togetherness Dizi Konusu

Togetherness Dizi Konusu

Togetherness Dizi Konusu

HBO ekranları için özel olarak hazırlanmış olan Togetherness 2015 yılının komedi ve drama temalı dizileri arasında yerini almaya hazırlanıyor. İlginç bir konusu olan yapımın yaratıcıları olarak 3 isime yer verildi; “Jay Duplass, Mark Duplass, Steve Zissis” ve çekimleri ” Duplass Brothers Productions” tarafından hazırlanıyor. İlk sezonunda ise 30 dakikadan oluşan 10 bölüm yer alacaktır.

Togetherness Konusu

Bireysel hayallerini gerçekleştirmek isteyen mutsuz ve anlaşamayan iki çiftin aileleri için beraber yaşamak zorunda kalması çiftler arasında sık yaşanan problemleri dizi konusu olarak işleyen yapım bu dram ortamının aslında ne kadar komik anlar yaşanabileceğini gösteriyor. On yıldır evli olan Brett ve Michelle ilişkilerinin bir heyecanı kalmadığını düşünmektedir. Yıllardır aynı kadın ile yatmaktan şikayetçi olan Brett, idealleri olan Michelle ile ne kadar anlaşamıyor olsa bile ayrılma konusunda ısrarcı olamaz, ikili hala birbirini sevmektedir tek ihtiyaçları olan biraz heyecandır.

Togetherness Fragmanı

Togetherness Oyuncuları

Mark Duplass – Brett Pierson

Amanda Peet – Tina Morris

Steve Zissis – Alex Pappas

Melanie Lynskey – Michelle Pierson

Peter Gallagher – Larry

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap