1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Timeless Dizi Konusu

Timeless Dizi Konusu

Timeless Dizi Konusu

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Tanıtımı” ]

Timeless Dizi Tanıtımı


Timeless konusu ile dikkat çeken sayılı dizilerden biri olarak NBC ekranlarına geliyor. Yılın ilk döneminde muhteşem diyebileceğimiz bir dizi başlamamışken 2016-2017 sezonun açılmasıyla birçok yeni dizide karşımıza çıkıyor. Pazartesi günleri ekranlara gelecek olan yapım bilim kurgu kategorisinde yer alırken senaristi ve yönetmeni hakkında net bir bilgi veremiyor şuan birer bölüm olarak Charles Beeson diziye yönetmenlik yapmış gibi duruyor. Başrol oyuncuları Chad Rook, Abigail Spencer, Matt Lanter isimleri yer alıyor. İlk sezonda 7 bölüm siparişi verildi ancak reyting oranlarının yüksek olması durumunda ek bölüm siparişi verilebilir. (NBC genellikle yeni dizilerinde bu yöntemi uyguluyor.) Timeless Türkçe’de ise zamansız, zamanı belirsiz anlamına gelmektedir.

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Konusu” ]

Timeless Konusu

Bir grup bilim adamı gizli bir proje olarak zaman makinesi üzerinde çalışmaktadır. Proje’de son adama gelinmiş ve çalışan bir zaman makinesi yapılmıştır ancak bir grup suçlu gizli tesise girerek zaman makinesi çalarak yolculuk yapmaya başlar ilk olarak geçmişe giden suçlu grup daha önce yaşanmamış suçlar işler. Tarihin akışını korumak için özel seçilen bir grup zaman makinesinin prototipiyle zamanda suçluların peşine düşer.

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Fragmanı” ]

Timeless Dizi Fragmanı


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)