İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Time After Time Dizi Konusu ve Oyuncuları

Time After Time Dizi Konusu ve Oyuncuları

Time After Time Dizi Konusu ve Oyuncuları

Time After time Dizi Tanıtımı

Time after time (tekrar, tekrar) ABC’nin dizisi 2016-2017 sezonun sonunda gösterime girdi. Zamanda yolculuk dizilerinin popülerlik kazandığı son yıllarda ABC bu akıma yeni dizisiyle dahil oldu.  Drama, bilim kurgu kategorisinde yer alan yapımın yönetmeni (The Following (2013), Dexter (2006) ve Belali Oyun (2005)yapımlarında yer alan Marcos Siega oldu. Dizi senaristi ise daha önce aktörlük, yazarlık ve yönetmenlik yapan ( Çığlık 1-2, Fakülte, korku bayramı) yapımlarıyla tanınan Kevin Williamson oldu. Başrol oyuncuları olarak Will Chase, Elliot Villar, Omar Maskati isimleri kadroda yer alacaktır. Time after time konusu itibariyle diğer zamanda yolculuk yapımlarıyla benzerlik gösteriyor gibi dursa da dram ve aksiyonla farklı bir tat katmaları bekleniyor. Birinci sezonda toplam 12 Bölüm yer alacaktır.

Time After Time Dizi Konusu

Zamanda yolculuğa takıntılı bir bilim kurgu yazarı sonunda istediği makinayı yapar. Arkadaşı doktor Jack’a yeni icadını gösterirken kapısına polisler gelir. Bir kadının bıçaklanarak soyulduğunu olayın şüphelisinin ise Jack olduğunu söylerler. Bunu duyan arkadaşı polislerden kaçmak için zaman makinasını kullanmaya karar verir. Bir anda kendini gelecekte bulan katil her şeyden kaçarak yeni bir hayata başlayacağını düşünür.

Griffin Monroe, bundan kendinin sorumlu olduğunu düşünerek zamanda yolculuk yapıp Jack’i yakalamaya karar verir ve makinasını kullanarak geleceğe gider. Zamanda yolculuk hayalleri kurarken bir anda kendini modern bir çağda bulur. Yeni dostlar edinerek katil arkadaşının peşine düşer.

Time After Time Dizi Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=rp6KWn48ufc

Time After Time Dizi Eleştirisi

Bu yıl yeterince zamanda yolculuk dizisi izledik, çeşitli senaryolarla karşımıza çıkan yapımların çoğunda bunu gördük artık sıradan bir senaryo olarak gelmeye başladı. Fragman ve oyuncuları incelediğimizde diziye bir şans verilebilir. Konusu ise dedektiflik, zamanda yolculuk tarzında bir yapım ortaya çıkmasına neden olmuş ama dizinin uzun vaadeli başarı elde edeceğini düşünmüyoruz. Daha detaylı eleştirimizi ilk 3 bölümü izledikten sonra ekleyeceğiz.

Time After Time Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Çok teşekkür ederim harika özetlemişsiniz akıcı yorum katmışsınız.