İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Through The Wormhole 6. Sezon

Through The Wormhole 6. Sezon

Through The Wormhole 6. Sezon

Belgesel izlemeyi sevenlerin kaçırmaması gereken muhteşem bir dizidir. Ünlü aktör Morgan Freeman yer aldığı Through The Wormhole 6. sezonu yayınlama kararının ardından 30 Nisanda sezonun ilk bölümü ile Science Channel’da ekranlara gelecek…

Through The Wormhole Konusu

Evrenin en büyük gizemlerini araştıran ekip birçok bilinmeyen konulara değiniyor, Freeman tarafından hazırlanan belgeselde birçok önemli soruya cevap aranıyor… Biz yalnızmıyız ? Nereden geldik ? Diğer gezegenlerde hayat var mı ?

Nasa’dan edinilen son bilgi ve araştırmalara dayanarak fizikçilerin teorileri ve yorumlarıyla hazırlanan kara delik araştırmasında hazırlanan en geniş belgesel olma özelliğinide taşıyor,dünyadaki kolonileşme, teorilerin incelenmesi ve daha fazlası…

Through The Wormhole Yorumu

Gerçekten evrim hakkında hazırlanan en iyi belgesel olduğunu söyleyebiliriz Cosmos’un ardından izlemeniz gereken değerli bir yapım yıllardır ekranlarda olması ile de bunu kanıtladılar.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap