İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The X-Files Dizi (2016)

The X-Files Dizi (2016)

The X-Files Dizi (2016)

The X-Files Dizi Fragmanı

Fox yeni dönem dizileri arasında bir farklılık yaparak 90’lı yılların meşhur dizisi olan The X-Files’ı yeniden ekranlara getiriyor, 9. sezonu ile 2002 yılında son bulan dizisi aradan geçen 14 yılın ardından 10. sezon olarak tekrar yayınlanmaya başlayacak olsa da birçok değişiklik söz konusu olacak oyuncu kadrosunda farklılık gözümüze çarpan ilk şey olurken, o zamanki yılların görselliği ve kullanılan teknoloji arasında da büyük bir fark yaşanacak nitelikte.

The X-Files Dizi Konusu

The X-Files, açılanması mümkün olmayan doğaüstü olayların yer aldığı gizli FBI gizli dosyalarına verilen isimdir, bu dosyaları u dolabında biriktiren FBI olayları araştırmak istemiyordu veya inanmıyordu içersinde UFO olayları, yabancı cisimlerin insanları kaçırması gibi konular yer alıyordu. Dosyaların birikmesi ile X ismini verdikleri bir odaya taşıdılar.

Fox Mulder, bir seri katil uzmanıdır, küçük yaşlardayken kız kardeşinin kaçırılması şahit olmuş ve ogünden bu yana paranormal olayları araştırmaya başlamış bir insandır ancak FBI bu durumdan rahatsız olarak yaptığı tüm çalışmaları karalamak adına her yol başvurmaktadır.

Olayları kapatması için atanan ajan Dana Scully ve Fox Mulder’ın yakınlaşması ise yeni bir ortaklık ortaya çıkartarak olayların üzerine gidilmesinde önemli bir rol oynacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap