İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Terror Dizi 2017

The Terror Dizi 2017

The Terror Dizi 2017

The Terror Dizi Tanıtımı

AMC’den yeni dizi The Terror, siparişi verilen yapım Dan Simmons’in aynı isimde sahip olduğu romanından uyarlanarak hazırlanacağı açıklandı. Scott Free, Emjag Productions ve Entertainment 360 prodüksiyon ekiplerinin AMC stüdyolarında hazırlyacağı yapım 2017 yılının ortalarına hazır olması bekleniyor. İlk sezonunda 1 saatten oluşan 10 bölüm yer alacaktır. Türkçesi “Dehşet” olarak trajedik bir hikaye anlatılacaktır.

The Man in the High Castle ve Game of thrones gibi önemli yapımların senaryosunun uyarlanması ve yönetmen kadrosunda bulunan isimler yer alarak hazırlanacak yapım ne kadar iddialı olacağını gösteriyor. AMC dizilerinin başarı faktörünü de göz önünde bulundurursak oldukça iyi bir yapım ortaya çıkacaktır.
The Terror Dizi Konusu
Gerçek bir hikayeye dayanarak hazırlanmıştır. 1845 yılında yola çıkan iki buz gemisinin kuzey kutbuna yolculuklarıyla başlayacaktır. Gemilerin kuzeybatı bölgesinde buzlar içine sıkışması ve mürettabatın yeterli besin yardım isteyecekleri bir iletişim ağına sahip olmaması büyük bir karmaşa yaşatacaktır. Teknede dehşete kapılan insanlar buzların arasında yaşayan hayvanları avlayacaktır ancak kutup ayıları içinde kendileri birer avdır.

The Terror Dizi Oyuncuları
Henüz oyuncu kadrosu hakkında detaylar ortaya çıkmadı.

The Terror Dizi Fragmanı
Henüz fragman yayınlanmamıştır.

Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe güncellemeler yapılacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap