İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Son Dizi Konusu ve Oyuncuları 2017

The Son Dizi Konusu ve Oyuncuları 2017

The Son Dizi Konusu ve Oyuncuları 2017

 

The Son Dizi Tanıtımı

AMC’nin yeni dizisi The Son konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Drama kategorisinde uzun süredir başarılı bir yapımla karşılaşmamıştık, daha önceki dizilerinin yüksek başarılarıyla tanıdğımız AMC güçlü bir diziyle karşımıza çıkıyor. Western olarak nitelendirebileceğimiz yapım kanlı teksas petrollerini konu alacaktır. İlk sezonunda 10 Bölüm bulunan yapımın yönetmenliğinde Kevin Dowling, Jeremy Webb yer alırken. Dizinin yaratıcısı, senaristi, Philipp Meyer olmuştur, dizi en çok satanlar listesinde yer alan aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Başrol oyuncuları ise Zahn McClarnon, Tatanka Means, Paola Nuñez isimleri yer alıyor. Daha önce western filmlerinde gördüğümüz yüzlerle sıkça karşılaşacağız.

The Son Dizi Konusu

Teksas’ın kurak toprakları altında yatan petrol yataklarıyla büyük bir değer kazanmıştır. Topraklara hakim olabilmek için insanlar arasında büyük bir yarış başlar. 150 yıldır bölgede hüküm süren McCullough ailesinin kuşaklardır süre gelen otorite ve üstünlüğü anlatılmaktadır. Topraklarını genişletmeleri, bölgeye korku salmaları, iktirarda kalabilmelerinin sırları açığa çıktıkça insanların onlara karşı bakış açısı değişmeye başlar.

Kanla elde edilen bu toprakları korumak için daha fazla kan dökülmesi gerekebilir. Halk ise bu aileye sadece birer katil gözüküyle bakmaktadır. Peki onların kendileri için düşünceleri nelerdir? sadece yapılması gerekenleri mi yapmışlardır.

The Son Dizi Fragmanı

The Son Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap