İlginizi Çekebilir!
 1. Ana Sayfa
 2. Dizi Konuları
 3. The Royals Dizi Konusu

The Royals Dizi Konusu

The Royals Dizi Konusu

Dram dizileri arasına 2015 yılında katılan The Royals, Mark Schwahn yönetmenliğinde konusu ile dikkatleri çekmeyi başarmış durumda ilk bölümleri ile yüksek reyting elde etmeyi başarmış olan dizinin ilerleyen bölümlerinde ise büyük bir düşüş yaşamıştır. Joan Collins, William Moseley ve Alexandra Park ‘ın başrollerinde yer aldığı dizide iki güzel isim ilgileri toplamayı başarmış durumda…

The Royals Konusu

Modern drama konulu dizide kurmaca bir kraliyet ailesinin hayatına değinilmiştir. İngiliz monarşi döneminden William Shakespeare’ın Hamlet romanından kurgulanarak hazırlanmıştır, masalsı anlatımlar, eğitici öyküler, Kraliyet otoritesi, zenginlik ve arzu tarafından kadın ve erkeklerin bozulmuşluğunu bir masal olarak anlatmaktadır. Kraliyetin verdiği güç ve zenginlik ile sapkınlıklar yaşanayan insanların neler yapabileceğine ve diğer insanlara karşı olan tutumlarına değinen cinselliğin abartıldığı ve ön plana çıkartıldığı bir yapımdır.

The Royals Eleştirisi

Dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir dizi özellikle cinsel sahnelerinin ön plana çıkartılması ile insanları meraklandıran yakışık ve güzel oyuncuların rol aldığı izlenilebilir diziler arasında yerini almaktadır. Dram konusunun işlendiği söylenmiş olsa da eğlenceli bir dizi gibi görülüyor…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

 1. Merhabalar, bu diziye başlamayı çok istiyorum ama bir türlü bütün bölümlerini barındıran bir site bulamadım. Bildiğiniz bir site var mı?

  • aynı sorundan ben de müzdaribim. lürfen cevaplayın

   • Merhaba,

    Eğer dizi ülkemizde herhangi bir kanalda yayınlanmıyorsa yani hak iddia edecek kimse yoksa kısa süre içinde birkaç yere talebi iletip eklemelerini isteyeceğiz.

    • şey aslında ben de bulamadım. son bölümler var ancak ilk bölümler yok sitelerde.