İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Romeo Section Dizi (2015)

The Romeo Section Dizi (2015)

The Romeo Section Dizi (2015)


The Romeo Section Dizi Tanıtımı


CBS sürpriz dizisi konusu ile dikkat çekiyor. 2015 yeni dizileri listesinde yer vermeyip sonradan yayınlama kararı aldığı The Romeo Section’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşan drama temalı bir yapım olması bekleniyor. Kanada’da çekilen dizi çarşamba akşamları yayınlacak olup dizinin yönetmeni David Frazee ve Chris Haddock isimlerinden oluşsa da 2. sezonu olması ihtimalinde devam etmeme kararı alındı. Yaratıcıları ve senaristi, Chris Haddock ve Jesse McKeown olurken başrol oyuncuları “Andrew Airlie, Jemmy Chen, Juan Riedinger” isimlerinden oluşuyor.

The Romeo Section Dizi Konusu


Wolfgang McGee, Kanada istihbaratında yer alan ayrıca gizli örgütlerin içerisinde bulunan bir casustur. Gizli bir şekilde istihbarat sağlayarak uyuşturucu baronlarına karşı mücadele edilmesine büyük katkılar sağlamaktadır. Sıradan bir profesör gibi gözükse de yaptıkları iki taraf içinde önemlidir. Yakın dostu ve en büyük bilgi kaynağı Romeo ise bu çetelerin içinde yer alarak hizmet etmektedir.

The Romeo Section Dizi Fragmanı
The Romeo Section Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap