İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. The Real O’neals Dizi 2016

The Real O’neals Dizi 2016

The Real O’neals Dizi 2016


The Real O’Neals Dizi Tanıtımı

ABC’den aile komedi dizisi çılgın bir ailenin hayatını konu aldığı yapımın ilk sezonunda 13 bölüm yer alıyor. Yönetmeni, Todd Holland ve farklı isimler yer alarak sezon boyunca sabit bir isim bulunmuyor. Senaristi ve yaratıcı olarak Casey Johnson bulunuyor. Tv’ye yansıyan ilk senaryosu olduğunu söyleyebiliriz. Salı günleri ekranlara gelecek olan yapımın 1. sezonu 2 mart 2016’da ekranlara gelerek başlamıştır. Her bir bölümü 30 dakika’dan oluşacaktır. Başrol oyuncuları Jay R. Ferguson, Noah Galvin, Martha Plimpton isimlerinden oluşuyor.

The Real O’Neals Konusu


İnançlı, sadık, mutlu, düzenli bir aile tablosu ve kilisenin örnek ailesi olan O’Nealların küçük oğlu’nun ortaya çıkan sırrı hayatlarını alt üst edecektir. İlk cinsel deneyimini yaşamak üzereyken isteksiz olması ve hem cinslerinden hoşlandığını anlaması işleri biraz karıştıracaktır. Durumu ailesine söylerken herkesin gerçeği öğrenmesi de işleri biraz daha karıştıracaktır. Aile ne kadar hayal kırıklığına uğramış olsa da çocuklarına karşı kötü gözükmemek için tepki gösteremeyerek oğullarına destek vermek durumunda kalırlar.


The Real O’Neals Dizi Fragmanı
The Real O’Neals Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap