İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Rain Konusu

The Rain Konusu

The Rain Konusu

Netflix’in çekimlerini Danimarka’da yapılan dizi, Dark’ın izlerini takip ediyor. En güzel İskandinav dizilerinden biri olan Borgen’in yapımcısı Jannik Tai Mosholt’un liderliğini yaptığı bir ekip tarafından hayata geçirilen dizi, felaketten sonrasını konu ediniyor.

The Rain Konusu

Dünyanın sonu gelmiştir. Yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunun yok eden ölümcül bir virüsten kurtulmaya çalışan iki Danimarkalı kardeş, hayatta kalmayı başaran diğer insanları aramaktadır. Kendileri gibi hayatta kalan diğer gençlerle karşılaşırlar. Grup İskandinavya’da virüsten kurtulan diğer insanları aramaktadırlar. Bu sırada virüs yayılmadan önceki kıskançlık, aşk gibi sorunların virüs sonrasında da devam etmekte olduğunu keşfederler.

The Rain Oyuncular

Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Alba August, Bron/Broen‘den tanıdığımız Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Johannes Kuhnke ve Lukas Løkken

The Rain Fragman

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap