1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Path Dizi Konusu

The Path Dizi Konusu

The Path Dizi Konusu


The Path Dizi Tanıtımı


Hulu drama dizileri arasına katılacak yeni dizi The Path 2016-2017 sezonunda yer alan yapımlardan bir tanesidir. İlk bölüm yayın tarihi 30 Mart 2016 ile yayın hayatına başlayacak olan yapım konusundan daha çok başrol oyuncusu Aaron Paul ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Breaking bad (2008) dizisinin önemli oyuncularından olan Paul ayrıca Hiz Tutkusu (2014), Exodus: Tanrilar ve Krallar (2014), Soldaki son ev (2009) yapımlarıyla tanınmaktadır. Senaristi olarak Julia Brownell, Jessica Goldberg isimleri yer alırken kaç bölüm hazırladıkları bilinmiyor. Yönetmeni, Mike Cahill, Michael Weaver isimleri bulunuyor ancak senaristlerinde olduğu gibi kaç bölümde yer alacakları belli değil 1. sezon için 10 bölüm siparişi verilmiştir. Türkçesi “Yol” anlamına gelmektedir.

The Path Konusu


Modern hayatın getirdiği zorluklardan ve acılardan sıkılan bir toplum kendilerine yeniden mutluluğu ve huzuru getirecek bir yol aramaktadır. Dr. Stephen Meyer’ın bu küçük topluluğa ulaşarak yeni bir inanç, dinden bahsetmesi kendilerine yeni bir hayat isteyen insanlar tarafından kolayca kabul edilmesine neden olacaktır. Kısa sürede topluluğun genişlemesi ve daha çok insanın bu yeni dine inanması hızlı bir şekilde yayılmasına neden olacaktır. Ancak federal bir ajanın Dr. Stephen’ı araştırmaya başlamasıyla ortaya çıkan cinayetler, suçlar, gizemli olaylar bu dinin gözüktüğü kadar masum olmadığını ortaya çıkartır.

The Path Dizi Fragmanı
The Path Dizi Oyuncuları
The Path Dizi Yorumu


Tanıtımına göre inceleme fırsatı bulduğumuz dizinin çok fazla ses getireceğini düşünmüyorum, konusu ne kadar ilginç gözüksede yaratıcılık sınırlı kalacaktır ancak drama alanında başarılı bir dizi olabilir. İlk bölümünün yayınlanmasıyla detaylı incelememizi ekleyeceğiz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap