1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. “The Passage” Kitap Serisi, Dizi Oluyor!
reaksiyion-alkis

“The Passage” Kitap Serisi, Dizi Oluyor!

“The Passage” Kitap Serisi, Dizi Oluyor!

The Passage dizisi hakkında daha önceki dönemlerde çok bahsediliyordu, fakat fox konu ile ilgili olarak somut bir adım attı. Dizi için pilot bölüm talep etti. Ünlü yazar Elizabeth Heldends ve yapımcı Matt Reeves, The Passage kitap serisinin televizyon ekranlarına aktarılması için çalışmalar başlamış.

The Passage Konusu

2010 yılında yayınlanan The Passage , vampir benzeri bir salgına yol açan, hükümet denemelerinin tetiklediği bir kıyamet başlangıcını takip eden Justin Cronin tarafından yapılan bir üçlemenin ilk kitabıdır. Hikaye, bu kargaşanın başlangıcıyla başlar, sonra insanlığın soluna, on yıllar boyunca medeniyetin bazı yanlarını sürdürmeye ve ölüm veya enfeksiyondan kaçınarak korkutmaya çalışır.

The Passage Dizisi

2010 yılında gösterilen ilk kitapla başlamış olan seri, vampir draması olarak karşımıza geliyor. Hükümetin de içinde bulunduğu bir komplo ile süregelen öykü vampirlerle birlikte post-apokaliptik bir havaya giriyor. Ortalama günümüzden 90 yıl sonrasına atlayan öykü insanlığın kurtuluş ve sağ kalma çabasına odaklanıyor.

Şimdi de pilot bölüm için onaylama geldi. Friday Night Lights’tan tanımış olduğumız Elizabeth Heldens ve Matt Reeves senaristler olarak karşımıza geliyor. Reeves bununla birlikte Ridley Scott ve David W. Zucker ile beraber bu projede yapımcı olarak da vazife meydana getirecek. Yine aynı şekilde kitabın yazarı Justin Cronin de yapımcılar arasındaki yerini alacak.

 

Arama Terimleri: the passage dizi konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap