İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. The Odd Couple Konusu

The Odd Couple Konusu

The Odd Couple Konusu

CBS düzenlediği yılın en komik dizileri arasında yer alan The Odd Couple dizi konusu ile bolca kahkaha atmanızı sağlayacak başarılı bir yapım ortaya çıkartıldı. Özellikle ev arkadaşı olan erkekler dizide yaşananları çok daha iyi anlayacaklardır iki erkeğin aynı evi paylaşması ve o evde yaşanacak temizlik, yemek yapma gibi birçok sorun ve komik olaylar.

The Odd Couple Konusu

İki arkadaş bir evi paylaşma kararı alırlar ve bir apartman dairesi kiralıyarak ev arkadaşı olurlar. Her ikiside daha önce yaşadıkları yerlerden atılmışlardır. Planları ise bir ev tutarak o evi paylaşmaktır ancak ikiside yaşam tarzı , kişilik olarak birbirinden farklı insanlardır. Anlaşamayacağınız bir insan ile aynı evi paylaşırsanız peki neler olur ?


The Odd Couple Yorumu

Farklı bir konu seçmiş olsalar da yeterince başarılı bir dizi değildir. Böylesi bir konuyu daha komik bir hale getirilebilecekken son sıradan kalıyor ve beklentileri karşılayamıyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap