1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Missing – Dizi 2014

The Missing – Dizi 2014

The Missing – Dizi 2014

Dedektiflik dizilerinin son zamanlarda popüler olması ile başlayan yeni diziler arasında yer alan ve oldukça başarılı bir ilk izlenime sahip the missing starz ekranlarında yer alırken, öne çıkan yıldızları ” James Nesbitt, Frances O’Connor, Tchéky Karyo” isimleri oldu hazırlanan sekiz bölümü ile bir sezondan oluşan başarılı bir mini dizi oldu.

The Missing Konusu

2006 yılındaki Fransa tatilleri sırasında ortadan kaybolan oğlunu pes etmeden arayan Tony’nin etrafında şekillenen hikaye diziseverlere gizemli bir gerilim sunmayı vadediyor. Çocuğunun ölmüş olabileceğini kabul edemeyen ve yıllarca işin peşini bırakmayan Tony’nin bu yorucu arayışı eşi Emily’le olan ilişkisinde de kırılmalara yol açar. Geri dönüşlerin de yer alacağı sekiz bölümden oluşan dizide James Nesbitt ve Frances O’Connor oğullarını kaybeden çifti canlandırıyor. Aileye davayla ilgili yardımcı olan Fransız dedektif rolünde ise Tchéky Karyo’yu izleyeceğiz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap