İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Making of the Mob: New York Mini Dizi 2015

The Making of the Mob: New York Mini Dizi 2015

The Making of the Mob: New York Mini Dizi 2015


The Making of the Mob Dizi Tanıtım

Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken 2015 Amerikan yapımı bir mini dizi olarak hazırlandı, 1 sezondan oluşacak olan yapımda 8 bölüm yer alacak ve yaklaşık olarak 400 dakika sürecek. Yapımcılığında ise “The men who built Amerika” ile büyük ses getirmiş olan Ray Liotta yer alıyor. İlk bölümü 15 Haziranda AMC ekranlarda yapılmış olan dizinin yılın en başarılı mini diziler arasında yer alması bekleniyor.

makingofthemob orjinal


The Making of the Mob Dizi Konusu

The Making of the Mob, New York’da hüküm süren azılı ve ünlü gangster “Charles “Lucky” Luciano” ve şehrin diğer suç çeteleri üzerindeki hakimiyetinin yükselişini göreceğiz… Charles “Lucky” Luciano’nun gibi diğer ünlü gangsterler de bölgenin çete üyesi olarak bir grup oluşturmaya başlamaları ölüm saçan büyük bir mafya ve kaçakçı olmalarında yaşanacak olayları, kaosu, gücü ekranlara getirecek..


The Making of the Mob Dizi Fragmanı


The Making of the Mob Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap