İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Last Kingdom Dizi Konusu

The Last Kingdom Dizi Konusu

The Last Kingdom Dizi Konusu


The Last Kingdom Dizi Tanıtım

BBC America tarafından hazırlanmış olan yapım bu yıl kanalın en iddialı olduğu yapımlar arasında yer alıyor. İlk sezonunda 8 bölüm yer alan dizi Bernard Cornwell’un Saxon romanından uyanırlanılarak hazırlanmıştır. 11 Ekim tarihinde başlayacak olan yapım pazar akşamları ekranlara gelecek başrol oyuncuları Alexander Dreymon, Nicholas Rowe, Emily Cox oluşuyor.


The Last Kingdom Dizi Konusu

Son Krallık, destansı kahramanlıklarla geçen savaşların içine siyaset, din, cesaret, sevgi, sadakat ve kimlik girdiğinde hiç kimse onuru düşünmüyor. Gerçek tarihi figür ve kurgusal karakterlerin yer alacağı bir kralın hırsı anlatıyor. Tüm krallıkları bir araya getirerek tek bir krallık oluşturarak herkese hüküm sürmek isteyen bir insan ve emirleri yerine getirmek zorunda olan onurlu askerler peki mücadeleye kim kazanacak ?


The Last Kingdom Dizi Fragmanı
The Last Kingdom Dizi Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Takip edilenlere ekledim çok hızlı başladı dizi bakalım devamında neler olacak merakla bekliyorum ama harika bir dizi olduğunu söyleyebilirim

  2. Son zamanlarda çıkan en iyiler arasında viking benzeri yeni bir dizi diye ön yargılı olmayın vikings’den daha güzel başladı bile diyebilirim kesinlikle izleyin

  3. başlamayı düşünenler düşünmesin başlasın gerçekten harika bir dizi