İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst Dizi Konusu

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst Dizi Konusu

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst Dizi Konusu


The Jinx Dizi Tanıtım

HBO kanalının hazırlamış olduğu 2015 mini belgesel yapımı The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst olağan dışı bir hayatı anlatıyor. Belgesel kategorisinde yer alan bir biyografi yapımıdır. Bir sezondan oluşacak olan belgesel toplam 279 dakika 6 bölümden oluşuyor. Dizi yönetmenliğinde Andrew Jarecki yer alırken senaryosunun düzenlenmesinde Andrew Jarecki, Marc Smerling, Zachary Stuart-Pontier yer aldı. Çekimleri ise Amerika, New York’ta yapılan dizi yayınlanmasının ardından birçok platformda başarılı bir değerlendirmeye sahip olmayı başardı.


The Jinx Dizi Konusu

Ünlü film yönetmeni Andrew Jarecki’in hazırlamış olduğu dizide New York’un en zengin iş adamlarından biri olan Robert Durst sıra dışı hayatı konu alındı. Gayri menkul zengini olan Robert yaşamı boyunca birçok suç ve hakındaki şikayetler ile anıldı. Bu suçlar arasında çözülememiş cinayetlerde bulunuyordu. İpuçlarından yola çıkılarak düzenlenmiş olan yapım asla kanıtlanamamış suçların peşine düşerek olası ihtimaller değerlendiriliyor.


The Jinx Dizi FragmanıThe Jinx Dizi Oyuncuları
Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Bu adamın hayatı ve yaptıkları hakkında birkaç yazı okumuştum gerçekten enteresan, birçok kişi kafayı yemiş olarak adlandırsa da zenginliğin verdiği güç ile her şeyi yapmış bir insanın farklı fantazilere yönelmesinden başka bişey değil. Hatta zengin olduğu için yaptıkları hep gizlenmiş üstü kapatılmış zamanı olanların izlemesi gereken bir yapım dizisi çıkmış olmasına sevindim.

  2. İlk bölüm güzeldi devamını izlerim farklı bir şeyler arayanların kaçırmaması gereken bir yapım