1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Guide To Surviving Life Dizi (2016)

The Guide To Surviving Life Dizi (2016)

The Guide To Surviving Life Dizi (2016)

Fox komedi diziler listesinde yer verdiği ve 2016 tarihinde başlayacak olan eğlenceli yapımı The Guide To Surviving Life dizisi fragmanının yayınlanması ile ilgileri çekmeyi başardı, being human dizisinin hayaleti seksi oyuncu Meaghan Rath ise göze çarpan ilk oyuncu oldu.

The Guide To Surviving Life Fragmanı

The Guide To Surviving Life Konusu

Hayatında yaptıklarıyla çok başarılı olamayan bir gencin hayatını anlatan dizide Cooper yeni mezun olmuş ancak hala bir iş bulamamıştır. Özel hayatı da karmaşalar içerisinde olan ve yaşamak için üniversiten arkadaşları olan 2 kişiyle birlikte yaşamaya başlar. Oldukça seksi bir komşuya sahip olan gençlerden Cooper aşık olmuştur ve bir ilişki kurmak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.

Ev arkadaşlarının sporcu seksi kıza ilgi duymaya başlamalarıyla komik anlar yaşanmaya başlar eğlence düşkünü komik karakterler güzel bir dizi ortaya çıkartcaklar givi gözüküyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)