The Grinder Dizi (2015) The Grinder Dizi (2015)
The Grinder Fragmanı Fox komedi dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yeni dizilerinden bir tanesi The Grinder’da yer alan Rob Lowe ve William Devane gibi... The Grinder Dizi (2015)

The Grinder Fragmanı

Fox komedi dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yeni dizilerinden bir tanesi The Grinder’da yer alan Rob Lowe ve William Devane gibi ünlü isimlerle ön plana çıkıyor. 2015 yılında ekranlara gelecek olan dizisinin yaz döneminde yayınlanacağı bilinirken ne zaman olduğu kesinleşmemiş durumdadır.

The Grinder Konusu

Televizyon karşısında avukatlık yapan Dean hayatına etki ettiğini düşündüğü için bu işi bırakma kararı alır. Yıllarca televizyonda sadece show için avukatlık yapmıştır, aslında hiç bir hukuk eğitimi almamış bir oyuncudur gerçek bir mahkeme salonunda dahi bulunmamış olan bu adam işi bırakıp yaşadığı küçük kasabaya dönmesinin ardından gerçek bir avukat olma kararı alarak hukuk eğitimine başlar.

Anlaştığı bir hukuk bürosu ile çalışmalara başlayan Dean yıllarca sahte bir avukatlığın verdiği tecrübe ve oyunculuk özgüveni ile başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir bu süreçte yaşadıklarını ve sempatik karakteriyle en komik hali ile izleyicilerin karşına çıkacaktır.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.